تبلیغات
نرم افزار هک کلش اف کلنز همراه با آموزش

نرم افزار هک کلش اف کلنز همراه با آموزش

http://s6.picofile.com/file/8187091342/x99.jpg

نرم افزار اندروید هک کلش اف کلنز همراه با آموزش

جم نامحدود + پول(طلا) نامحدود + اکسیر نامحدود

از بین بردن امکان حمله رقیبان + اضافه شدن ده ها امکان ارتقای لول قانونی و بدون بلاک شدن

نرم افزار آموزش + ترفند کلش اف کلنز

نرم افزار بدست آوردن جم رایگان کلش اف کلنز + آموزش

نرم افزار هک واقعی کلش اف کلنز
+ آموزش

نرم افزار نقشه های حرفه ای برای دفاع ۱۰۰% برنده کلش اف کلنز

نرم افزار بیدار باش برای جلوگیری از حمله به منابع شما در کلش اف کلنز
+ آموزش
نرم افزارهای این پکیج جدید:

 1. نرم افزار هک کلش آف کلنز با سرعت ، آپتایم بالا و امکانات بیشتر و همچنین قابلیت نامحدودسازی جم ، دارک یا نفت ، اکسیر و پول(طلا) را دارد. با این نرم افزار در چند ساعت و با چند کلیک قادر به آپدیت تمامی سازه ها بدون نیاز به صبر هستید. امکان سینگل اتک ، گلوبال اتک ، گلوبال چت و امکاناتی که در حال حاضر دارید نیز وجود دارد. (نسخه آخر ویژه تابستان سال 1394)


 2. نرم افزار ربات هیوج کلش آف کلنز با ده ها قابلیت فوق العاده مفید برای ارتقای لول و قدرتتان در کلش آف کلنز( توجه این روش بصورت قانونی و با افزایش امکانات کلش شمارا بهتر خواهد کرد و اکانت اصلی شما بلاک نخواهد شد )


 3. نرم افزار آنلاین همیشگی ! که سبب میشود کسی قادر به حمله به شما نباشد و شما کاپ و منابعی از دست نخواهید داد. (نسخه آخر بهار سال 94)


تمامی این نرم افزارها تست شده و دارای اسناد حاوی اثبات کار کردن آن ها میباشند.
با جم ، پول و اکسیر نامحدود در بازی فوق العاده محبوب کلش آف کلنز قادر به رسیدن به لول های برتر جهانی (+170) در مدت کوتاه خواهید بود. همچنین می توانید با افزایش لول خود با فروش اکانت کسب درآمد میلیونی داشته باشید.

سؤالات رایج خریداران:

1. آیا در اکانت کلش آف کلنز ما مشکلی پیش می آید؟ (جواب: خیر. این سیستم به نزریق یک سری اطلاعات به سرورهای کلش آف کلنز عمل کرده و میتوانید بدون هیچ مشکلی و صد در صد پایدار لول خود را خیلی سریع به +170 برسانید و بلاک نشوید.)

2. موبایل های اندروید و آی او اس را شامل می شود؟ (جواب: شامل تمامی موبایل های هوشمند اندروید می شود و برای آی او اس فقط میتوانید از روبات مخصوص کامپیوتر استفاده کنید
.)

3. قابلیت سینگل اتک دارد؟ (جواب: بله هم قابلیت سینگل اتک دارد و هم قابلیت گلوبال. همچنین چت و ... نیز همچنان پس از استفاده از این نرم افزارها فعال بوده.)

4. آیا از قابلیت های بازی کم میشود؟ (جواب: خیر ، نه تنها کم نمیشود بلکه تعداد زیادی قابلیت به بازی شما اضافه خواهد شد)

5. امنیت درگاه های پرداخت آنلاین شما چگونه تأمین میشود؟ (جواب: درگاه پرداخت آنلاین وبسایت ما همان درگاه اصلی بانک بوده که امنیت آن در رده کشوری اول است زیرا کسی که بخواهد درگاه مارا ه-ک کند باید اول کل بانک را را ه-ک کند که همچین اتفاقی نخواهد افتاد )


6. چرا قیمت شما از بقیه بسیار پایین تر می باشد؟ (جواب: ما به دلیل داشتن سرورهای قدرتمند در تزریق اطلاعات و برنامه نویس های حرفه ای همچنین خریداران زیاد محصول را با قیمتی ارائه داده ایم تا همه قادر به دریافت و استفاده از آن به سادگی و با چند کلیک باشند.)
عکس اکانتی که در چند دقیقه به این قدرت رسیده است در لول 9 !عکس وقتی نرم افزار شروع به کار کند:http://s6.picofile.com/file/8187092300/m8ki7lhfy1c7fppv53xx.gif
قابلیت های این نرم افزار:

1. نامحدود سازی منابع جم شما که در حال حاضر در ایران به قیمت حداقل 20 هزار تومان برای 500 جم و در خارج از کشور به قیمت 5 دلار فروش می رود. میلیاردها جم !

2. نامحدودسازی منابع پول(طلا یا کوین) که در بازی بابت درصد محدودی از آن باید مدت ها بازی کنید یا جم بخرید و تبدیل به طلا کنید. میلیاردها طلا با فقط یک کلیک.

3. نامحدودسازی منابع اکسیر که در بازی بابت درصد محدودی از آن باید مدت ها بازی کنید یا جم بخرید و تبدیل به اکسیر کنید. میلیاردها اکسیر با فقط یک کلیک.

4. امکان فعال کردن حالت آنلاین و جلوگیری از اتک خوردن و حمله دیگران به شما ! فقط کافی است گزینه آنلاین بودن را تیک زده بشاید سپس کسی قادر به حمله به شما نخواهد بود.

5. حمله آزمایشی: این برنامه قابلیت حمله آزمایشی و اتک آزمایشی را دارد. یعنی شما اتک میزنید و قابلیت سربازان خودرا در اتک و استراتژی خود را میسنجید اما حمله شما ثبت نمی شود ، با این امکان در صورت خوب بودن استراتژی اتک شما با بهترین روش ممکن حمله میکنید و بیشترین بازده را کسب خواهید کرد. شما می توانید با استفاده از این برنامه تا 25 ثانیه به هر دهکده ای در کلن وار و یا در اتک ها حمله کنید بدون اینکه حمله شما ثبت شود .

6. قسمتی برای برترین چیدمان مپ های کلش آف کلنز برای تان هال های مختلف. در این قسمت قادر به مشاهده بهترین چیدمان ها در لول های مختلف هستید.

عکسی از موبایل شخصی بنده:

عکس موبایل بنده

توجه داشته باشید. با این نرم افزار میتوانید بجای خرج های میلیونی برای ارتقای لول و جم به سادگی نامحدود شوید و به لول های بالای +180 برسید و کسب درآمد نیز داشته باشید.

قیمت این محصول فقط 9960 هزار تومان است
دیگر 85 هزار تومان نیست !!! به دلیل اسقبال شما عزیزان قیمت به 9960 هزار تومان کاهش یافت...

فرصت استثنایی را از دست ندهید

قیمت این مجموعه هم اکنون فقط 9960 تومان

هرگونه مشکلی در دانلود داشتید میتوانید با ایمیل پشتیبان سایت در تماس باشید  nirvana70777@gmail.com

لطفا تا دریافت پاسخ خود صبور باشید

http://s6.picofile.com/file/8189115718/new_version.png